• Koterovská 133
  • 326 00 Plzeň
  • +420 606 684 424
  • info@vratamares.cz

Sekční vrata

SEKČNÍ PRŮMYSLOVÁ VRATA

Mohutnější provedení již výše uvedených sekčních vrat. Tak jako jejich privátní varianta, můžeme sekční průmyslová vrata dodat ve velmi širokém sortimentu barev a imitací. Díky možnostem našeho výrobce dodáváme tato vrata nejen v různých designových, ale i konstrukčních provedeních. Nemáte potřebný prostor pro funkci standardního kování sekčních vrat (ať už kvůli vedení vody, vzduchu, či kabelových lávek),ale disponujete vysokým nadpražím?

více info

V tom případě Vám můžeme nabídnout průmyslová vrata s kováním typu HL tzv. „zvýšené kování“, kdy je ohyb kování umístěný tak, že sekční vrata se vyhnou této překážce. Nebo můžeme jít ještě dál, a pokud je hodnota nadpraží vyšší, než je výška stavebního otvoru, můžeme Vám nabídnout kování VLO tzv. „vertikální kování“, kdy se pohyb vrat omezí pouze na prostor nad stavebním otvore

  • Široká škála barev bez příplatku a možnost využít technologie DURA PRINT

  • Různé druhy kování pro různé objekty

  • Výroba vždy přesně na míru

  • Vynikající tepelně-izolační vlastnosti

MOŽNOSTI PROVEDENÍ A DALŠÍ

OCELOVÁ VRATA BASE+

Průmyslová vrata Base+ jsou určena především pro průmyslové a skladovaci objekty. Vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jejich konstrukce vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci. Provedení plných sekcí je standardně v oblíbeném designu lamely v bílé, stříbrné, šedé metalické, červené, modré, zelené, antracitové nebo hnědé barvě. Kromě základní bílé barvy panelů RAL 9010 je na přání samozřejmě možné vyrobit tato vrata v jakékoli barvě dle široké palety RAL.

Soubory na stáhnutí

Vratové Systémy Mareš s.r.o.

Naše firma působí především v Plzeňském kraji, ale výjimkou nejsou ani zakázky z Prahy a okolí, kde se zákazníkům vyplatí spolupráce s námi i za předpokladu vyšší ceny za dopravu.

Kontaktní informace

Koterovská 133

326 00 Plzeň

+420 606 684 424

info@vratamares.cz

Pondělí - Pátek: -------------------------- 8:00 am - 16:00 pm

Sobota: ------------------------------------ zavřeno

Neděle ---------------------------------------- zavřeno

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.