• Koterovská 133
  • 326 00 Plzeň
  • +420 606 684 424
  • info@vratamares.cz

Dvoukřídlá vrata

DVOUKŘÍDLÁ GARÁŽOVÁ VRATA

Dvoukřídlá vrata dodáváme od firmy Kružíkjako komfortnější verzi standardních dvoukřídlých vrat. Mnoho zákazníků si pod pojmem dvoukřídlá vrata představí typická plechová nezateplená vrata s protizávažím, jaké můžeme ještě dnes vidět u většiny starších domů či garáží. Jaké je ale jejich překvapení, když začneme konzultovat námi nabízenou variantu dvoukřídlých vrat. Dvoukřídlá vrata jsou ideální  volbou pro garáže s minimálním ostěním a nadpražím.

více info

Vrata jsou v základu zateplená (40mm polyuretan), ale můžeme Vám nabídnout i variantu s přerušeným tepelným mostem, která ještě lépe zamezí úniku tepla z garážových prostor.

Největší výhodou dvoukřídlých vrat je jejich designová a barevná rozsáhlost. Stejně jako u sekčních vrat je barevné provedení dvoukřídlých vrat dodáváno dle již výše zmíněného vzorníku RAL a jejich designová rozsáhlost je stejná jako u vrat sekčních.

  • Kvalitní hliníkové profily i s přerušeným tepelným mostem

  • Panty seřiditelné ve 3 osách

  • Montáž je možná i bez ostění a nadpraží

  • Možnost použití prosklení izolačním dvojsklem s různými dekory

MOŽNOSTI PROVEDENÍ A DALŠÍ

DVOUKŘÍDLÁ VRATA S PŘERUŠENÝM TEPELNÝM MOSTEM

Dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.

K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem. Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Masivní hliníková konstrukce s přerušeným tepelným mostem zaručuje dlouhou životnost těchto vrat a výborné tepelně-izolační vlastnosti. Hliníkový rám je rovněž výrazným designovým prvkem těchto vrat. Nabízí se možnost zajímavých barevných kombinací rámu a výplně, což umožňuje přesně sladit vrata s fasádou domu nebo s některým jeho prvkem.

Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než padesáti pěti imitací dřeva a barevných fólií, které jsou na panely nanášeny pomocí speciální metody kašírování. Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu i většinu příslušenství jako u sekčních vrat.

Nově je možno pro všechny typy dvoukřídlých vrat i vedlejších dveří použít pro prosklení izolační dvojsklo s různými dekory.

Soubory na stáhnutí

Vratové Systémy Mareš s.r.o.

Naše firma působí především v Plzeňském kraji, ale výjimkou nejsou ani zakázky z Prahy a okolí, kde se zákazníkům vyplatí spolupráce s námi i za předpokladu vyšší ceny za dopravu.

Kontaktní informace

Koterovská 133

326 00 Plzeň

+420 606 684 424

info@vratamares.cz

Pondělí - Pátek: -------------------------- 8:00 am - 16:00 pm

Sobota: ------------------------------------ zavřeno

Neděle ---------------------------------------- zavřeno

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.